GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 17516160

nr 1751 6160

Vas

Kina, 1800-tal. Höjd: 17 cm

Kondition: nagg

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:54:46

12/12 18:14:01 1      100 kr
15/12 20:44:27 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor